Get Adobe Flash player

Išvyka į keramikos dirbtuvę "Gandas"

Įgyvendinant projektą „Pripildyk Žilvičio skrynią lietuvių liaudies kultūros lobiais“  vaikučiai aplankė Marijampolės keramikos studiją „Gandas“, susipažino su molio savybėmis. Pamatė kaip iš mažo gabaliuko molio gimsta įvairūs dirbiniai.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Lapkritis 2015 16:10)

Skaityti daugiau...

 

Pyragų diena

Lapkričio 6 d. lopšelio-darželio bendruomenė įsijungė į TV3 televizijos organizuojamą akciją „PYRAGŲ DIENA 2015“.

Vaikučiai, tėvai ir pedagogai vaišinosi pačių keptais pyragais ir aukojo pinigėlius, kuriuos pervesime išsipildymo akcijai.

Dėkojame visiems už skanius pyragus :)

Atnaujinta (Penktadienis, 06 Lapkritis 2015 14:35)

Skaityti daugiau...

 

Tas lapelių margumėlis


2015 m. spalio 28 d. ,,Drugelių“, ,,Boružiukų“, ,,Papūgėlių“ ir ‚,Kiškučių“ grupių ugdytiniai ir auklėtojos susirinko darželio kieme į darbinės veiklos renginį ,,Tas lapelių margumėlis“ pagal ekologinį projektą ,,Čia mūsų namai“. Renginio tikslas – formuoti aplinkosaugos vertybines orientacijas per praktinę veiklą.
Auklėtoja Rasa Dulinskienė pasakojo, kas yra ekologija, aplinkosauga, kaip reikia elgtis, kad gyventume švarioje, sveikoje aplinkoje.
Auklėtoja Danutė Brilienė skatino vaikučius pavadinti rudens spalvas, stebėti aplinką, improvizuoti judesiais, tarti įvairius gamtos garsus.
Auklėtoja Regina Buivienė kalbėjo su ugdytiniais apie darbą, nes bet kuriuo metų laiku susitikti su gamta yra įdomu, gamtoje viskas keičiasi. Kiekvieną kartą galima pamatyti kažką nauja, netikėta. Kartu visi prisiminė įvairius priežodžius ir patarles.
Auklėtoja Odeta Karpavičienė su vaikais pažaidė pirštukų žaidimą ,,Tupi varna ant tvoros“.
Visų grupių ugdytiniai deklamavo eilėraštukus apie rudenį. Vaikučiai grėbė nukritusius lapus, dėjo į šiukšlių maišus ir nešė į konteinerius, skirtus žalioms organinėms atliekoms.
Veiklos pabaigoje žaidė judrųjį žaidimą ,,Siūlai, siūlai, susivykit“.
Gražias gamtos spalvas, lapelių margumą, vaikai grįžę į grupes, perkels ant popieriaus lapų. Piešinėlių parodėlė vyks lopšelio-darželio koridoriuje.

Auklėtojos: Regina Buivienė, Danutė Brilienė, Odeta Karpavičienė, Rasa Dulinskienė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 29 Spalis 2015 15:03)

Skaityti daugiau...

 

Judėjimo savaitė

 

JUDĖJIMO SAVAITĖ

Rugsėjo 21-27 dienomis lopšelis-darželis dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinės akademijos organizuotoje akcijoje Judėjimo savaitė.
Rugsėjo 22 d. rytą 142 vaikai ir 25 darbuotojai  salėje atliko rytinę mankštą. Jungėnų skyriuje -27 vaikai ir 4 darbuotojai. Buvo labai smagu visiems kolektyviai. Skambant muzikai pasimankštinti, pasisveikinti ir pradėti darbo dieną.
Rugsėjo 24 d. organizavome bėgimą. Darželio kieme susirinko 158 dalyviai (83  lopšelio-darželio vaikai, 19 vaikų, kurie darželio nelanko, 16 darbuotojų, 40 tėvelių). Jungėnų skyriuje dalyvavo 32 dalyviai (25 vaikai, 4 darbuotojai ir 3 tėveliai).  Grupės suskandavo savo skanduotes ir  įveikė 250 metrų trasą. Dalyvaudami įvairiuose renginiuose lopšelio-darželio pedagogai ir darbuotojai siekia skatinti vaikus sportuoti, judėti, domėtis sveika gyvensena.

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ mankšta https://youtu.be/DIYHOG1qvjw

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 30 Rugsėjis 2015 13:28)

Skaityti daugiau...

 

Krepšinis


Rugsėjo 4 d. Kalvarijos vaikų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ įsijungė į respublikinę   akciją, skirtą Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti „Darželinukai už krepšininkų pergales“. Atlikę apšilimo  mankštos pratimus, vaikai varėsi kamuolį aplink darželį,  mėgino patys atlikti įvairius elementus su kamuoliu, pasijuto  tikrais krepšinio sirgaliais ir dalyviais. Kiškučių grupės vaikučiai surengė savo darbelių parodėlę „Mes už krepšinį“

Atnaujinta (Penktadienis, 04 Rugsėjis 2015 13:54)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...