Get Adobe Flash player

Tėvų linija

https://www.tevulinija.lt/

Atnaujinta (Pirmadienis, 11 Vasaris 2019 09:26)

 

Paminėta Balandžio 2-oji-autizmo supratimo diena

Atnaujinta (Trečiadienis, 03 Balandis 2019 14:36)

 

NATO 15-mečio minėjimas

Minint Lietuvos įstojimo į NATO 15-metį, Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ Jungėnų skyriuje lankėsi Kalvarijos šaulių 401-osios kuopos vadas Mindaugas Lietuvininkas, kuris mažiesiems papasakojo apie Lietuvos šaulių sąjungos veiklą, būtinybę saugoti ir ginti savo valstybę. Kalvarijos šaulių 401-osios kuopos vadas vaikams pademonstravo, kaip naudotis žemėlapiu ir kompasu, ugdytiniai susipažino su uniformine apranga, turėjo galimybę pasimatuoti kuprinę.

Kalvarijos vaikų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ viešėjo Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinkinės Vištyčio užkardos pasieniečiai ir šuo. Jie pasakojo vaikams apie valstybės sienos saugojimą, supažindino su naudojamais įrankiais darbe. Daug emocijų, džiaugsmo sukėlė kalytės Ledi demonstruojami gebėjimai. Popietę užbaigėme šūkiu „15 metų su NATO mes saugūs!“.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Auklėtoja Neringa Brisotaitė

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 01 Balandis 2019 15:42)

Skaityti daugiau...

 

„DRAUGYSTĖ – BE PATYČIŲ“

Kovo 18-22 dienomis darželyje-lopšelyje vyko veiksmo savaitė „DRAUGYSTĖ – BE PATYČIŲ“. Akcijos tikslas – skiepyti draugiškumą, pagarbą, artimo atjautimą, toleranciją, nuoširdų bendravimą nesityčiojant. Vaikai žiūrėjo animacinius filmus „Bjaurusis ančiukas“ ir „Didžiausias draugas“, kalbėjome apie draugystę. Visos grupės kūrė knygeles „DRAUGYSTĖ – BE PATYČIŲ“. Penktadienį aktų salėje vaikai žiūrėjo vaidinimą „Raudonkepuraitė ir vilkas“, pristatė sukurtas knygeles ir padovanojo vilkui, kad taptų geresniu. Visi kartu šokome, dainavome draugystės daineles. Tai suteikė vaikams daug džiaugsmo.

Socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 25 Kovas 2019 14:07)

Skaityti daugiau...

 

Akcija "Nenurašyk, o palaikyk"

Kovo 21 dieną švenčiama Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik viena chromosoma!
Labai aktyviai prisijungėme prie akcijos #nenurašykopalaikyk, skirtos išreikšti paramą jautriai visuomenės ląstelei, plėsti tolerancijos ribas, mažinti atskirtį bei formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šia negalia. Mūvėjome skirtingas kojines, paskatinome tai daryti kitus! Kvailiojome, nebijojome pabūti kitokiais.

 

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 21 Kovas 2019 14:41)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...