Get Adobe Flash player

Lapkričio 16-oji Tarptautinė tolerancijos diena

Visą savaitę darželyje kalbėjome apie žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę, kad reikia būti tolerantiškiems: draugiškais, gerbti savo grupės draugus ir jų nuomonę, nesišaipyti ir nesijuokti iš savo draugo, ypač jei jis kitoks. Su socialine pedagoge žiūrėjo senosios animacijos filmuką „Grybukas stogiukas“, puikus ir pamokantis animacinis filmukas. Taip pat vaikai gamino Tolerancijos „Draugiškas rankeles“, ant pirštukų patys ir auklėtojų padedami, vaikai užrašė draugų vardus, o ant delniukų - mintis apie draugystę, bendravimą ir t. t. Iš rankelių sudėliojome saulę, kuri “nušvietė” mūsų darželio koridorių. Lapkričio 16 dieną, minint Tolerancijos dieną lopšelyje-darželyje, grupėse pas vaikučius lankėsi pelytė Elė ir vedė užsiėmimą „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne skriausti“.

Socialinė pedagogė R. Dovydaitienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 11:13)

Skaityti daugiau...

 

RUDENINĖ GATVĖ

2017-11-08 vykdėme renginį ,,RUDENINĖ GATVĖ“ pagal ilgalaikį ekologinį – kūrybinį projektą ,,Vaikai ir gėlės – žemės šypsenėlės“. Įstaigos kieme susirinko ,,Boružėlių“, ,,Kačiukų“, ,,Drugelių“, ,,Kiškučių“ ir ,,Papūgėlių“ grupių vaikučiai ir auklėtojos. Prie sudėliotų namelių ugdytiniai ,,tiesė“ gatvę ir dėliojo įvairiausias rudens gėrybes. Iš jų kūrė įdomias kompozicijas. Žaidė judriuosius ir muzikinius žaidimus. Buvo įdomu ugdytinių klausytis ,,Rudenėliui“ sumąstytus palinkėjimus ir padėkas. Vaikai dalijosi įspūdžiais, mintimis apie praėjusį renginį.

Auklėtojos Regina Buivienė, Danutė Brilienė

Atnaujinta (Penktadienis, 10 Lapkritis 2017 09:32)

Skaityti daugiau...

 

Sveikuolių sveikuoliai

2017 m. spalio 26 d. ,,Peliukų“ grupės ugdytinių sveikuolių komanda ,,Žilvičio vaikai“, darželio direktorės pavaduotoja ugdymui - Janina Bukevičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė - Jolita Paltanavičienė ir slaugytoja - Laima Paludnevičienė, dalyvavo  Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų  konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ pirmame Kalvarijos savivaldybės etape, kuris vyko Akmenynų kultūros namuose. Priešmokyklinukai pristatė savo komandą, lenktyniavo estafetėse, atliko praktines užduotis, sveikos gyvensenos, žmogaus saugos ir sveikatos klausimais. Atskiras užduotis gavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė ir slaugytoja. Vaikai ne tik puikiai praleido laiką su bendraamžiais, bet ir iškovojo garbingą II vietą, komanda buvo apdovanota Kalvarijos savivaldybės administracijos padėkos raštu ir prizais, bei Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolita Paltanavičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 11:14)

Skaityti daugiau...

 

Rudenėlis

Spalio 18 d. lopšelyje-darželyje vaikučius aplankė dėdė Rudenėlis su  Lietučiu. Jie kalbėjo apie vaisius, daržoves, lietų, rudenines šalnas, miško gėrybes. Vaikučiai dainavo daineles, žaidė muzikinius žaidimus. Su sveikuoliu atliko judriąsias užduotis su kaštonais, gilėmis. Jungėnų skyriaus vaikučiai  Rudenėlio šventės metu aplankė biblioteką.

 

Atnaujinta (Trečiadienis, 18 Spalis 2017 12:40)

Skaityti daugiau...

 

Sveikuolių sveikuoliai

Priešmokyklinių grupių ugdytiniai dalyvavo konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai-2017″. Grupių komandos varžėsi siekdamos išsiaiškinti, kokia komanda  dalyvaus konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai-2017″ II etape. Ugdytiniai dalyvavo įvairiose estafetėse, atliko logines užduotis, kuriose turėjo pademonstruoti savo žinias, dalyvavo kapitono rungtyje. Geriausiai pasirodė „Peliukų“ grupė. Visoms komandoms buvo įteikti direktorės padėkos raštai.

Socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 11:15)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...