Get Adobe Flash player

RUDENĖLI, LABAS

 

Gražų, saulėtą spalio 11-osios rytą visa darželio bendruomenė rinkosi į darželio kiemą. Čia, skambant muzikai, visi laukė atvykstančio dėdės rudenėlio. Tačiau visų nuostabai sulaukė ne jo,o Bobų vasaros. Ji pasipuošusi suknelę paskutiniais vasaros žiedais atėjo atsisveikinti su vaikučiais. Dėdė rudenėlis pakvietė Bobų vasarą pašokti, padainuoti kartu, kad jai nebūtų taip liūdna išeiti. Skambant nuotaikingai muzikai, prisilinksminusi Bobų vasara atsisveikino su vaikais. Išeidama ji paragino vaikučius valgyti daug daržovių, vaisių, kad visi būtų sveiki ir nesirgtų. O rudenėlio paprašė būti geram ir saugoti vaikučius nuo vėjo ir lietaus.

Meninio ugdymo pedagogė Ilona Jasiulevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 15 Spalis 2018 12:34)

Skaityti daugiau...

 

Derliaus šventė Jungėnų skyriuje

Saulytei šviečiant ir šildant, Jungėnų  skyriaus vaikučiai derliaus šventę pasitiko kitaip.  Drauge su mamytėmis, Jungėnų bibliotekos darbuotoja, vaikučiai darželio kieme darbavosi grėbdami lapus. Po talkos pasivaišinę darželio kieme mamyčių išvirta arbata ir paruoštais užkandžiais,  vaikai šoko, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles apie rudenėlį. Visi buvo laimingi ir džiaugėsi šia nuostabiai pramoga. Dėkojame aktyvioms mamytėms ir bibliotekos darbuotojai už geranoriškumą ir šiltą bendravimą su vaikais.

Atnaujinta (Pirmadienis, 15 Spalis 2018 13:06)

Skaityti daugiau...

 

RIEDA RATAI RATELIUKAI

2018 m. rugsėjo 21 d. vyko šventė skirta paminėti tarptautinę dieną be automobilio bei Europos judriąją savaitę #BeActive „RIEDA RATAI RATELIUKAI“. Minėdami šią dieną Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ vaikai, pedagogai, tėvai dalyvavo akcijoje „RIEDA RATAI RATELIUKAI“. Visi vaikai, susirinkę darželio teritorijoje žaidimų aikštelėje su savo transporto priemonėmis: paspirtukais, dviratukais, vežimėliais, riedlentėmis, riedučiais atliko jiems paruoštas užduotis. Vaikai važiuodami su savo transporto priemonėmis ratu aplink ugdymo įstaigą turėjo stebėti kelio ženklus, stengtis juos atpažinti ir laikytis kelių eismo taisyklių. Šios akcijos metu siekiama skatinti vaikų fizinį aktyvumą, sudominti netradicine veikla ir supažindinti su ekologiškomis, alternatyviomis automobiliui susisiekimo priemonėmis.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Pirmadienis, 24 Rugsėjis 2018 14:49)

Skaityti daugiau...

 

Mokslo ir žinių dienos šventė

Pasibeldė į langą

Rudenėlio daina.

Atkeliavo darželin

Vėl rugsėjo pirma!

Šypsos saulė nuo ryto,

Kiek akelių šviesių!

Lapų šventei prikrito

Ranką draugui tiesiu ...

Rugsėjo 3 d. 10.00 val. kviečiame visą Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenę į Mokslo ir žinių dienos šventę „Į darželį žengti laikas“


Atnaujinta (Antradienis, 28 Rugpjūtis 2018 15:02)

 

INFORMACIJA TĖVELIAMS

Būkite saugūs prie vandens

Atnaujinta (Trečiadienis, 23 Gegužė 2018 12:37)

 
More Articles...