Get Adobe Flash player

„Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ II-asis etapas

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ugdytiniai dalyvavo RIUKKPA (Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija) ir LTOK (Lietuvos tautinis olimpinis komitetas) organizuotame „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“. Projekte dalyvavo 3 mergaitės ir 3 berniukai iš „Pelėdžiukų“ ir „Voveriukų“ grupių ir pedagogai: kūno kultūros mokytojas Evaldas Grigaitis ir socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė. Kovo 19 d. Vykome į II etapą kurs vyko Marijampolės „Šaltinio“ progimnazijoje. Vaikai atliko paruoštas RIUKKPA ir LTOK užduotis, 5 skirtingas estafetes. Auklėtiniai varžėsi prieš kitus 3 Marijampolės miesto lopšelius-darželius ir svečius iš Prienų. Ugdytiniai II etape dalyvavo svečio teisėmis, nes pagal organizatorių nuostatus Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ ugdytiniai jau yra patekę į III finalinį etapą kuris vyks Alytuje. Vaikai rungtyniaudami su kitų darželių ugdytiniais įgavo patirties, suteikė daug gerų emocinių, džiugios nuotaikos ir norą judėti. Visi grįžo su džiaugsmu ir gera nuotaika. Asmeniškai kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas simboliškomis dovanėlėmis.

Mokytojas (kūno kultūros pedagogas) Evaldas Grigaitis

 

Atnaujinta (Antradienis, 19 Kovas 2019 13:45)

Skaityti daugiau...

 

TRIKREPŠIO FESTIFALIS

2019 m. kovo 14 d. Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ priešmokyklinio ugdymo Boružėlių, Pelėdžiukų, Kačiukų grupės dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalyje, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Trikrepšio festivalio tikslas – perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą. Vaikai tarp grupių žaidė krepšinį, atliko įvairias užduotis, buvo supažindinti su trikrepšio žaidimo specifika. Trikrepšio žaidimą integruosime į tolimesnę kūno kultūros veiklą.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019 14:04)

Skaityti daugiau...

 

Susitikimas su Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektore

 

Kovo 13 dieną Kalvarijos vaikų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ lankėsi Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorė Ilona Barauskienė. Ji atvyko drauge su savo padėjėju meškiuku Joriu. Vykdomos akcijos „Būk saugus, mokiny“ tikslas - supažindinti ir pamokyti mažuosius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje. Susitikimo metu „Voveriukų“, „Pelėdžiukų“ ir „Papūgėlių“ grupių vaikams pravedė pamokėlę „Meškiuko Jorio nuotykiai“. Susipažino su saugaus elgesio taisyklėmis buityje, kaip turi elgtis radę degtukus, kokius žaidimus galima saugiai žaisti kieme, prisiminė bendrojo pagalbos centro telefono numerį – 112, ištikus nelaimei iškviesti pagalbą. Pareigūnė ne tik uždavinėjo vaikams klausimus, o vaikai ne tik į juos atsakinėjo, bet ir žaidė žaidimus, nuoširdžiai bendravo. Visi drauge padėkojo už įdomią pamokėlę. Patirtus įspūdžius vaikai išreiškė piešiniuose.

Vyresnioji socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 18 Kovas 2019 11:07)

Skaityti daugiau...

 

MAŽŲJŲ KREPŠINIS 2019

2019-03-06 d. Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ auklėtiniai dalyvavo Marijampolės savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinių grupių ugdytinių 3 prieš 3 krepšinio turnyre „MAŽŲJŲ KREPŠINIS 2019“. Turnyre dalyvavo 7 komandos. Šiame turnyre vaikai stiprino fizinę ir psichinę sveikatą, tenkino judėjimo poreikius, plėtojo sveikos gyvensenos įgūdžius. Visi turnyre dalyvavę ugdytiniai buvo apdovanoti asmeniniais prizais.

Skaityti daugiau...

 

VITAMINŲ TRAUKINUKAS

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio ,,Žilvičio“ ,,Boružėlių“, ,,Papūgėlių“ ir ,,Drugelių“ gr. vaikučiai dalyvauja respublikiniame sveikatingumo projekte ,,Sveikatiada“ ir priėmė iššūkį ,,400g. daržovių ir vaisių kasdien!“. Buvo nutarta padaryti iš paprikų vitaminų traukinuką. Vaikai pjaustė įvairias daržoves, vaisius ir dėliojo į traukinuko vagonus. Visi kartu su apetitu suvalgėme išdėliotas gėrybes.

Propaguodamos sveiką maistą, skatiname visus išradingai pateikti, papildyti vaiko racioną daržovėmis, vaisiais, grūdiniais produktais, kad jie geriau valgytų ir būtų sveiki.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danutė Brilienė, auklėtoja Regina Buivienė

Atnaujinta (Penktadienis, 08 Kovas 2019 11:21)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...