Get Adobe Flash player

Mokomės vieni iš kitų...

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, siekdama mokyti vaikus susikaupti, klausytis, bendrauti, pakvietė į svečius Marijampolės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistę Aušrą Ralytę.

Lapkričio 22d. tėveliai turėjo galimybę pamatyti, kaip specialistė Aušra su vaikučiais atliko susikaupimo, atsipalaidavimo pratimus, užduotis. Vaikai priėmė iššūkį – sustabdė pykčio protrūkį, atskleidė gerumo, meilės pojūtį draugams. Teigiamos emocijos, įspūdžiai pasiliko atmintyje. Tėveliai ir pedagogė pasisėmė patirties – galėsime pasirinktus pratimus, užduotis pritaikyti vaikams savo aplinkoje.

Dėkojame Aušrai už malonų, šiltą bendravimą, pamokymus.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danutė Brilienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 12:02)

Skaityti daugiau...

 

SVEIKOS MITYBOS DIENA

SVEIKOS MITYBOS DIENA KALVARIJOS VAIKŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „ŽILVITIS“

Minint Europos sveikos mitybos dieną, vaikų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ lapkričio 13 d. vyko  „Šefo diena“.  Ją organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa Brokienė. Sveikos mitybos diena prasidėjo konkursais „Kas greičiau ir teisingiau surinks Sveiko maisto pasirinkimo piramidę?“,  „Kas daugiau ir greičiau  surinks sveikų maisto produktų?“. Konkursuose dalyvavo visų grupių vaikučiai ir auklėtojos. Po konkurso priešmokyklinių grupių vaikai gavo po krepšelį produktų, iš kurių kartu su auklėtojomis savo grupėse gamino sveikus ir skanius patiekalus, degustavo.Metodinio kabineto salėje vyko darbuotojų sveikų patiekalų paroda-degustacija ir paskaita „Ar tikrai valgome, kad gyventume?“. Buvo dalintasi patiekalų receptais, nuomone, nuotaikomis.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa Brokienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 13:14)

Skaityti daugiau...

 

Lapkričio 16-oji Tarptautinė tolerancijos diena

Visą savaitę darželyje kalbėjome apie žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę, kad reikia būti tolerantiškiems: draugiškais, gerbti savo grupės draugus ir jų nuomonę, nesišaipyti ir nesijuokti iš savo draugo, ypač jei jis kitoks. Su socialine pedagoge žiūrėjo senosios animacijos filmuką „Grybukas stogiukas“, puikus ir pamokantis animacinis filmukas. Taip pat vaikai gamino Tolerancijos „Draugiškas rankeles“, ant pirštukų patys ir auklėtojų padedami, vaikai užrašė draugų vardus, o ant delniukų - mintis apie draugystę, bendravimą ir t. t. Iš rankelių sudėliojome saulę, kuri “nušvietė” mūsų darželio koridorių. Lapkričio 16 dieną, minint Tolerancijos dieną lopšelyje-darželyje, grupėse pas vaikučius lankėsi pelytė Elė ir vedė užsiėmimą „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne skriausti“.

Socialinė pedagogė R. Dovydaitienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 13:13)

Skaityti daugiau...

 

RUDENINĖ GATVĖ

2017-11-08 vykdėme renginį ,,RUDENINĖ GATVĖ“ pagal ilgalaikį ekologinį – kūrybinį projektą ,,Vaikai ir gėlės – žemės šypsenėlės“. Įstaigos kieme susirinko ,,Boružėlių“, ,,Kačiukų“, ,,Drugelių“, ,,Kiškučių“ ir ,,Papūgėlių“ grupių vaikučiai ir auklėtojos. Prie sudėliotų namelių ugdytiniai ,,tiesė“ gatvę ir dėliojo įvairiausias rudens gėrybes. Iš jų kūrė įdomias kompozicijas. Žaidė judriuosius ir muzikinius žaidimus. Buvo įdomu ugdytinių klausytis ,,Rudenėliui“ sumąstytus palinkėjimus ir padėkas. Vaikai dalijosi įspūdžiais, mintimis apie praėjusį renginį.

Auklėtojos Regina Buivienė, Danutė Brilienė

Atnaujinta (Penktadienis, 10 Lapkritis 2017 11:32)

Skaityti daugiau...

 

Sveikuolių sveikuoliai

2017 m. spalio 26 d. ,,Peliukų“ grupės ugdytinių sveikuolių komanda ,,Žilvičio vaikai“, darželio direktorės pavaduotoja ugdymui - Janina Bukevičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė - Jolita Paltanavičienė ir slaugytoja - Laima Paludnevičienė, dalyvavo  Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų  konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ pirmame Kalvarijos savivaldybės etape, kuris vyko Akmenynų kultūros namuose. Priešmokyklinukai pristatė savo komandą, lenktyniavo estafetėse, atliko praktines užduotis, sveikos gyvensenos, žmogaus saugos ir sveikatos klausimais. Atskiras užduotis gavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė ir slaugytoja. Vaikai ne tik puikiai praleido laiką su bendraamžiais, bet ir iškovojo garbingą II vietą, komanda buvo apdovanota Kalvarijos savivaldybės administracijos padėkos raštu ir prizais, bei Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolita Paltanavičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 13:14)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...