Get Adobe Flash player

Kviečiame atlikti kūno analizę

Skelbimas

Atnaujinta (Penktadienis, 12 Gegužė 2017 05:52)

 

SAUGUMO DIENA

Gegužės 2 d. „Kačiukų“, „Papūgėlių“, „Drugelių“, „Boružėlių“, „Pelėdžiukų“ ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinius ir pedagoges į saugaus eismo rytmetį pakvietė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė Jurgita Sinkevičiūtė. Susitikimo tikslas - įtvirtinti turimas saugaus eismo ir elgesio gatvėje, buityje žinias.

Pareigūnė vaikams pasiūlė pasižiūrėti animacinius policijos simbolio „Amsiaus“ patarimų filmukus. Aiškino ir rodė, kaip saugiai pereiti gatvę, kaip elgtis parduotuvėje, namuose. Vaikai prisiminė, kam reikalingi atšvaitai ir kaip juos naudoti, kaip elgtis su silpnesniais ir mažesniais vaikais.

VĮ „Marijampolės regiono keliai“ eismo saugumo specialistas Egidijus Lovskis vaikams padovanojo saugumo priemonių, knygučių, saldumynų. Dėkojame renginio organizatoriams už malonų bendradarbiavimą.

Auklėtoja Vida Liutkevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 11:22)

Skaityti daugiau...

 

LAIŠKAS MAMAI 2017

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai ir jų auklėtojos dalyvavo Tarptautiniame vaikų meno projekte ,,Laiškas mamai 2017“, kurį jau tryliktą kartą organizuoja Kauno menų darželis ,,Etiudas“. Vaikai, padedami grupių auklėtojų, visą savaitę ruošėsi: piešė, spalvino, rašė, kirpo, dažė laiškus mamytėms, močiutėms. Vaikų darbai labai originalūs ir skirtingi: spalvingi gėlių žiedais puošti atvirukai, vokai, širdelės, gėlės.

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinių grupių ugdytiniai 2017 m. gegužės 5 d. Kalvarijoje, keliaudami Dariaus ir Girėno gatve, projekto metu vaikų sukurtus darbus dovanojo visoms sutiktoms mamoms, močiutėms. Prie paminklo ,,Lietuvei motinai“ buvo sukurta kompozicija ,,Gėlės mamai“ .

Gera nuotaika lydėjo visus akcijos dalyvius, sutiktos mamos, močiutės buvo maloniai nustebintos, džiaugėsi parodytu dėmesiu ir dovanelėmis.

 

Auklėtoja Jolita Paltanavičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 11:23)

Skaityti daugiau...

 

Sveikinimas

Ačiū tau už meilę, už naktis bemieges,
Už švelnumą rankų, šilumą širdies.
Visada tu būsi kaip gražiausias žiedas
Gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties.

Su Motinos diena!


Atnaujinta (Penktadienis, 05 Gegužė 2017 10:26)

 

AŠ BĖGU 2017

Balandžio 7-oji - Pasaulinė sveikatos diena. Šiai dienai paminėti jau ketvirti metai organizuojama akcija „AŠ BĖGU 2017“. Akcijos dalyviai Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ ir Jungėnų skyrius (vaikučiai, jų tėvai, šeimų nariai ir darbuotojai) siekė pajusti bėgimo malonumą kartu. Atlikome apšilimo pratimus pagal kūno kultūros pedagogo paruoštą mankštą, kiekviena grupė vaikų pagal savo amžių įveikė skirtingą distancijos atstumą. Vaikams ši akcija patiko ypač, jie organizatorių paruoštą trasą įveikė keletą kartų.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 11:24)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...