Get Adobe Flash player

Projektas "Laimingas vanduo - Lietuvos gyvastis"

Pavasarį ,,Peliukų“ ir ,,Ežiukų“ grupių vaikai kartu su pedagogėmis J. Paltanavičiene, Ž. Bansevičiene, V. Vyšniauskiene, N. Brisotaite ir R.Statkevičiūte, dalyvavo respublikiniame Pakrančių valymo ir dėkingumo Žemei, vandeniui projekte ,,Laimingas vanduo – Lietuvos gyvastis". Projekto dalyviai rinko informaciją apie Šešupės upę, sužinojo upės vardo kilmės atsiradimo istoriją, vandens nauda žmogui ir kaip reikia elgtis gamtoje, kad aplinka taptų daug švaresnė ir sveikesnė.

Vykdėme pažintines ir aplinkos tvarkymo veiklas: lankėmės Kalvarijos kultūros ir poilsio parke, ten tvarkėme Šešupės upės pakrantę, kartu kūrėme padėką vandeniui, tyrinėjome upės vandens kokybę. Veiklos ,,Vandens lašelis“ metu, vaikai įgijo žinių, kam reikalingas vanduo žmogui, gamtai. Sveikatos priežiūros specialistė R. Brokienė, suteikė vaikučiams žinių, apie ekologiją, gamtos tausojimą, šiukšlių rūšiavimą, padėjo suprasti kas yra aplinkos tarša. Projekte patirtus įspūdžius vaikai perteikė savo piešiniuose, kuriuos pristatė kūrybinių darbų parodėlėje, ,,Kur bėga, Šešupė...“.


Auklėtojos Jolita Paltanavičienė, Žaneta Bansevičienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 23 Gegužė 2018 12:29)

Skaityti daugiau...

 

INFORMACIJA TĖVELIAMS

KĄ VALGYS DARŽELIUOSE IR MOKYKLOSE MŪSŲ VAIKAI?

Atnaujinta (Antradienis, 22 Gegužė 2018 07:55)

 

MES SPORTUOJANTI ŠEIMA

Jau tradicija lopšelyje-darželyje organizuoti sportinę pramogą tarptautinei šeimos dienai paminėti. Gegužės 15-ąją kieme rinkosi visa darželio bendruomenė, kurią pasitiko pasakų herojai Pimpačkiukas, Karlsonas, Pelenė, Raudonkepuraitė, Nykštukas.

5 pasakų šalyse vaikai, tėvai išreiškė savo emocijas, parodė fizines galimybes, atlikdami žaismingas užduotis. Visos užduotys lengvai įgyvendinamos, nereikalaujančios ypatingo pasirengimo. Už dalyvavimą visos grupės apdovanotos padėkomis.

Renginiai, kuriuose kartu dalyvauja pedagogai, vaikai, tėvai- tai puikus laikas pabendrauti, pasidžiaugti bendrais darbais, keistis informacija.

Auklėtojos Vida Liutkevičienė, Odeta Karpavičienė

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 21 Gegužė 2018 14:52)

Skaityti daugiau...

 

Lietuvos mažųjų žaidynės 2018

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – tai projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis tiek sporte, tiek gyvenime. Projektą organizavo RIUKKPA (Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija) ir LTOK (Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas). I etapą lopšelis-darželis organizavo savarankiškai Kalvarijos sporto centre. II etapas vyko Marijampolės Šaltinio pagrindinėje mokykloje kur komandos varžėsi dėl patekimo į finalinį festivalį.

Gegužės 12 d. lopšelio-darželio  „Kačiukų“ grupės komanda dalyvavo Alytaus sporto centre organizuotame „Lietuvos mažųjų žaidynių 2018“ finaliniame festivalyje.

Vaikai rungtyniaudami prieš kitus vaikus įgavo patirties, patyrė daug gerų emocinių, smagiai praleido laiką ir noriai atliko organizatorių sugalvotas užduotis. Visiems vaikams buvo įteikti diplomai, medaliai, nugalėtojų taurė, įvairios dovanėlės. Visi grįžo su džiaugsmu ir gera nuotaika.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Antradienis, 15 Gegužė 2018 09:36)

Skaityti daugiau...

 

Akcija "Darom 2018"

Balandžio 20 dieną visi darželio vaikai kartu su auklėtojomis skubėjo į lauką, nusiteikę aktyviai dalyvauti aplinkos tvarkymo akcijoje „Darom 2018”.  Su gera nuotaika padirbėjome savo darželio teritorijoje, grėbėme, surinkome šakeles ir šiukšles, pasodinome našlaičių. Po darbų visi pasidžiaugėme, kad mūsų darželio bendruomenė stengiasi saugoti ir puošti aplinką.

Socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė

 

Atnaujinta (Trečiadienis, 25 Balandis 2018 09:41)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...