Get Adobe Flash player

„Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ I-asis etapas

Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ dalyvauja RIUKKPA (Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija) ir LTOK (Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas) organizuotame „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“. Lopšelis-darželis organizavo I etapą Kalvarijos vaikų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“. Projekte dalyvavo 18 Kalvarijos lopšelio darželio ugdytiniai ir 6 Jungėnų skyriaus vaikai. Vaikai atliko organizatorių sukurtas 5 estafetes.

Vaikai rungtyniaudami prieš kitus vaikus įgavo patirties, patyrė daug gerų emocinių, smagiai praleido laiką ir noriai atliko organizatorių sugalvotas užduotis. Visiems vaikams buvo įteikti I etapo diplomai. Visi grįžo su džiaugsmu ir gera nuotaika.

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 04 Kovas 2019 15:22)

Skaityti daugiau...

 

,,TAI – MANO LIETUVA“

2019 m. vasario 14 d. ,,Boružėlių“, ,,Drugelių“, ,,Papūgėlių“ ir ,,Kiškučių“ grupių ugdytiniai ir auklėtojos susirinko į įstaigos salę paminėti Lietuvos respublikos 101-ojo gimtadienio. Visi kartu aptarė Lietuvos simbolius – vėliavą, herbą, sugiedojo tautinę giesmę. Skambėjo eilėraščiai apie Lietuvą, žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Priešmokyklinės ,,Boružėlių“ gr. ugdytiniai spėjo mįsles ir iš raidelių sudėjo žodį LIETUVA, inscenizavo Juozo Nekrošiaus eilėraštį ,,Kaip surasti Lietuvą“. Visiems kartu linksma buvo švęsti Lietuvos gimtadienį.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Brilienė, auklėtoja R. Buivienė

 

Vasario 15 d. „Pelėdžiukų“, „Viščiukų“, „Voveriukų“ grupės minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.Vaikai, pasipuošę geltonos, žalios, raudonos spalvos tautiškais akcentais, primenančiais Lietuvos trispalvę susirinko į salę. Visiems pagiedojus tautinę giesmę, pedagogės Ligija Bansevičienė, Vilma Ražinskienė, Audronė Pauliukonienė, priminė vaikams Lietuvos simbolius. Pilietiškumu ir džiugia šventine nuotaika spinduliuojančio renginio metu ugdytiniai deklamavo eiles apie Lietuvą, dainavo daineles, žaidė žaidimus. Per žodį, per dainą, per šokį dar kartą kartu išgyvename patriotinius jausmus.

Auklėtoja Ligija Bansevičienė

 

Atnaujinta (Antradienis, 19 Vasaris 2019 09:31)

Skaityti daugiau...

 

SVEIKATOS STIPRINIMO UŽSIĖMIMAI

Nuo 2018 m. lopšelis-darželis yra pripažintas sveikatą stiprinančia mokykla. Siekiama sutelkti visą įstaigos bendruomenę sveikatos stiprinimui ir sveikatos ugdymui. Organizuojamos įvairios sveikatinimo veiklos vaikams.  Labai svarbu darbuotojų partnerystė, sveikata, gera savijauta, šilti tarpusavio santykiai. Šiais metais lopšelyje-darželyje vyksta pilateso užsiėmimai įstaigos darbuotojams.

Nuoširdžiai dėkojame visuomenės sveikatos stiprinimo specialistei Rasai Brokienei už atsidavimą ir skiriamą laiką,  rūpestį mūsų sveikatai ir grožiu.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 14 Vasaris 2019 15:37)

Skaityti daugiau...

 

AKCIJA „GLOBOKIM PAUKŠTELIUS“

Sausio 16 d. „Peliukų“, „Ežiukų“, „Kačiukų“ grupės auklėtojos inicijavo akciją: „GLOBOKIM PAUKŠTELIUS“. Akcijos metu vaikučiai jų tėveliai, lopšelio-darželio darbuotojai gamino lesyklėles, parūpino įvairaus maisto mūsų mažiesiems draugams. Lopšelio-darželio teritorija pasipuošė mūsų gamintomis lesyklėlėmis, kuriose paukšteliai ras maisto visą žiemą. Vaikai žinodami, kaip sunku paukšteliams išgyventi žiemą, dabar turės galimybę padėti jiems: paberti trupinių žvirbliukams, zylutėms ir visiems kitiems paukšteliams, atskrendantiems į darželio teritoriją. Grupės auklėtojos labai dėkingi visiems, kas aktyviai ir kūrybingai prisidėjo prie mūsų akcijos.

Auklėtojos Žaneta Bansevičienė, Jolita Paltanavičienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 23 Sausis 2019 15:44)

Skaityti daugiau...

 

APRENK MEDĮ

Pašnekesiai prie arbatos

Aprenk medį

Dar gruodžio mėnesį advento metu kvietėme vaikučių tėvelius puodeliui arbatos. Kalbėjomės  apie darbus, vaikus, mūsų džiaugsmus ir lūkesčius, pasisekimus ir nesėkmes. Adventas –susikaupimo, ramybės mėnuo. Begeriant arbatą pradėjome akciją „Aprenk medį“. Tikslas- numegzti mezginį ir aprengti medį.  Siekėme, kad kuo daugiau tėvų, šeimos narių, pedagogų, darbuotojų, socialinių partnerių  įsijungtų į bendrą  adventinį darbą. Džiaugiamės, kad akcijoje sudalyvavo 11 tėvų. Mezgė močiutės, promočiutė, sėsės, ir netgi tėtis.  Mums savo mezginį atsiuntė ir Marijampolės Švč. Marijos globos namų gyventojai ir darbuotojai. Vaikučiai atsisveikinę su eglute „aprengė“ medį prie lopšelio-darželio įvažiavimo. Dėkojame visiems už bendrą darbą, pastangas ir skirtą laiką.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 14 Sausis 2019 16:36)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...