Get Adobe Flash player

"LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2018“

 

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ugdytiniai dalyvavo RIUKKPA (Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija) ir LTOK (Lietuvos tautinis olimpinis komitetas) organizuotame „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“. Projekte dalyvavo 3 mergaitės ir 3 berniukai iš kačiukų grupės ir pedagogai priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vida Liutkevičienė ir kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis.

Balandžio 12 d. Vykome į II etapą kurį organizavo Marijampolės vaikų lopšelis – darželis „Vaivorykštė“. Vaikai atliko paruoštas RIUKKPA ir LTOK užduotis, 5 skirtingas estafetes. Auklėtiniai varžėsi prieš kitus 4 Marijampolės miesto lopšelius – darželius. Ugdytiniai II etape dalyvavo svečio teisėmis, nes pagal organizatorių nuostatus Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ ugdytiniai jau yra patekę į III etapą kuries vyks gegužės 12 d. Alytuje.

Vaikai rungtyniaudami su kitų darželių ugdytiniais įgavo patirties, suteikė daug gerų emocinių, džiugios nuotaikos ir norą judėti. Visi grįžo su džiaugsmu ir gera nuotaika. Asmeniškai kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas simboliškomis dovanėlėmis.

 

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Balandis 2018 12:44)

Skaityti daugiau...

 

AŠ BĖGU -2018

 

Balandžio 9 d. dalyvavome Sveikatinimo akcijoje „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“ skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti masiniame bėgime „Aš bėgu - 2018“ Akcijoje vyksta jau penktus metus iš eilės. Šiais metais akcijoje dalyvavo 140 vaikų, 18 darbuotojų ir 5 tėveliai.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Balandis 2018 12:42)

Skaityti daugiau...

 

INTERAKTYVI PAMOKA „KAI ŽINAI ESI SAUGUS“

 

Balandžio 9 dienos rytą lopšelio-darželio vaikučiai stebėjo nuotaikingą ir interaktyvią tiesioginę nacionalinę saugaus eismo pamoką „Kai žinai, esi saugus“ iš MOKYTOJO susisiekimo ministro Roko Masiulio lūpų. Pamoka iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos buvo transliuojama gyvai Susisiekimo ministerijos „Facebook“ paskyroje.

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Balandis 2018 12:41)

Skaityti daugiau...

 

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018

Kovo 19-23 dienomis darželyje vyko veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018. Veiksmo savaitę pradėjome pokalbiais ir diskusijomis apie draugystę ir patyčias, juk vaikams svarbu turėti draugą ir labai svarbu išmokti puoselėti draugystę. Pirmadienį iš priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė ėmė interviu „Mano svajonė“, taip pat piešė savo svajones. Visi darželio vaikai piešė draugo portretą, žiūrėjo ir aptarė filmukus apie draugystę „Tekėk upeliuk“, „Bjaurusis ančiukas“. Linkėjimų dieną visi vaikai žaidė žaidimą „Linkėjimų šulinys“, turėjo sugalvoti po linkėjimą.

Socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė

Atnaujinta (Penktadienis, 30 Kovas 2018 12:28)

Skaityti daugiau...

 

Svajonių diena

Renginys „Svajonių diena“ vaikų lopšelyje-darželyje įvyko kovo 19 d., tai vienas iš „Savaitė be patyčių“ renginių. Jame dalyvavo priešmokyklinių grupių vaikai, grupių auklėtojos, socialinė pedagogė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. Socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė vaikučiams dar kartą priminė, kad patyčios tai netinkamas elgesys, kuriuo galima įskaudinti, pažeminti draugą. Patyčios – nepajuokavimas, kai būna linksma abiem vaikams. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa Brokienė pakvietė vaikus ir auklėtojas pasvajoti, nes tik svajojantis žmogus kuria ateities planus, svajoja išgelbėti pasaulį, kažką naujo atrasti, turėti šeimą ir apie kitus gerus darbus. Pirmiausia vaikai buvo pakviesti patys papasakoti apie savo svajones. Vaikai noriai dalinosi savo svajonėmis. Visą interviu su vaikais galima išgirsti www.youtube.com/watch?v=4oZA1y5Jo2M. Vaikai ne tik pasakojo apie savo svajones, jie jas ir piešė. Iš savo nupieštų svajonių kūrė ilgiausią „Svajonių tapetą“ . Nupieštas svajones galėjo pamatyti ir vaikų tėveliai. Renginys baigėsi foto sesija prie „Svajonių dienos“ sienos.

 

Rasa Brokienė
Marijampolės VSB
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 26 Kovas 2018 12:30)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...