Get Adobe Flash player

Mankštiada „Nuspalvinkime žiemą“

Projektas "Sveikatiada" yra pilnas smagių ir originalių veiklų, skatinančių sveiką gyvenimo būdą. Dalyvaujant projekte „Sveikatiada“  sausio mėn. Kalvarijos vaikų lopšelyje-darželyje vyko mankštiada „Nuspalvink žiemą“. „Pelėdžiukų“, „Papūgėlių“, „Boružėlių“, „Kačiukų“, „Viščiukų“ grupių ugdytiniai su auklėtojomis L. Bansevičiene, J. Paltanavičiene, S. Puzariene, V. Vyšniauskiene ir V. Ražinskiene apšilo bendroje mankštelėje. Įveikdami kliūtis važiavo „Linksmuoju traukinuku“. Baltoje sniego pusnyje sūpuodami užmigdė meškutę. Nepabūgę šaltuko ant sniego nupiešėme žuviuką Nemo. Mankštiados renginyje vaikai pasimanštino, pabuvo gryname ore, įgijo daug gerų emocijų, linksmi ir žvalūs sugrįžo į grupes.

Mankštiados dalyviai

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 11:26)

Skaityti daugiau...

 

Vaikai ir gėlės - žemės šypsenėlės

2017 m. sausio 23 d. vyko šventinis renginys madų šou ,,Aš kaip gėlelė“, įgyvendinant ekologinį – kūrybinį projektą ,,Vaikai ir gėlės – žemės šypsenėlės“. Į ,,Papūgėlių“, ,,Boružėlių“, ,,Drugelių“, ,,Kačiukų“, ,,Kiškučių“ pedagoges,  grupių vaikučius, pasipuošusius tėvelių sukurtais kostiumais, nuotaikingais galvos apdangalais, margaspalvėmis sukniomis, susirinko pažiūrėti gausus žiūrovų būrys. Auklėtojos kalbėjo apie tai, kaip nuostabiai mokame džiaugtis savo atradimais, kokios kūrybiškos asmenybės visi esame ir kaip visu tuo smagu pasidalinti su kitais. Jei mus visada sups tokie nuostabūs žiedai, tikrai būsime laimingi, linksmi, sveiki. Nes grožis, gėris skleidžiasi tik tvarkingoje, švarioje, prižiūrimoje aplinkoje. Auklėtoja Odeta pakomentavo kiekvieną mažąjį modeliuką, einantį podiumu.

,,Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti...“ (A. Baltrūnas).

Projekto organizatorės dėkoja ugdytinių tėveliams už kūrybiškumą, iniciatyvumą, idėjas.


Auklėtojos Danutė Brilienė, Regina Buivienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 11:27)

Skaityti daugiau...

 

Sausio 13-osios minėjimas

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Sausis 2017 11:45)

 

FUTBOLIUKO KALĖDOS

2016 m. gruodžio 10 d. Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ priešmokyklinių grupių vaikai vyko į tradicinį renginį „Futboliuko kalėdos“, kuris vyko Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune. Vaikai atliko paruoštas organizatorių užduotis, žaidė futboliuką su kitų šalies miestų vaikų komandomis. Už dalyvavimą visi vaikai apdovanoti asmeniniais prizais. Darželiui įteiktas padėkos raštas, futbolo kamuoliai ir kiti prizai.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Trečiadienis, 14 Gruodis 2016 11:21)

Skaityti daugiau...

 

KALĖDINIAI RENGINIAI

Visus kviečiame dalyvauti lopšelyje-darželyje organizuojamuose kalėdiniuose renginiuose

Susitikimai su Kalėdų seneliu:

Gruodžio 19 d. (pirmadienis):

14. 00 val. Ežiukų grupė

15.00 val. Kiškučių grupė

16.00 val. Peliukų grupė

Gruodžio 20d. (antradienis):

14.00 val. Drugelių grupė

15.00 val. Boružėlių grupė

16.00 val. Kačiukų grupė

16.15 val. Nykštukų grupė Jungėnų skyrius

17.00 val. Mes saulė vaikai Jungėnų skyrius

Gruodžio 21 d. (trečiadienis):

13.00 val.  Pelėdžiukų grupė

14.00 val. Viščiukų grupė

15.00 val. Papūgėlių grupė

16.00 val. Voveriukų grupė

.

Atnaujinta (Pirmadienis, 12 Gruodis 2016 11:19)

 
More Articles...