Get Adobe Flash player

Tėvų iniciatyvos

Lopšelyje-darželyje nuo gruodžio 10 vys Kalėdinių eglučių ir dekoracijų paroda. Eksponatus parodai gali pagaminti grupių vaikai, pedagogai, šeimos nariai ir visi kiti norintys išreikšti save ir pasidalinti idėjomis. Smagu, kad jau sulaukėme pirmųjų eglučių. Mama Jurgita Sinkevičiūtė eglutę gamino vietoje- darželio koridoriuje. O ją puošė visos Kačiukų grupės vaikučiai savo pagamintais žaislais. Dėkojame mamai už puikų sumanymą.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Antradienis, 04 Gruodis 2018 14:00)

Skaityti daugiau...

 

PASLAUGOS KIEKVIENAI ŠEIMAI

Nemokamos paslaugos šeimai

Atnaujinta (Trečiadienis, 28 Lapkritis 2018 09:17)

 

MIELI TĖVELIAI

Lopšelyje-darželyje organizuojami mokymai tėvams „Socialinė ir emocinė vaiko būsena šeimoje ir įstaigoje“, kuriuos organizuos psichologė, psichoterapeutė, sertifikuota (LSMU) Mindfulness (Dėmesingo Įsisąmoninimo) mokytoja, mentorystės ekspertė, naudingų įpročių trenerė  E. Talalienė.

Gruodžio 3 d. 17.00 val. kviečiame visus aktyviai dalyvauti mokymuose.

Direktorės pavaduotoja ugdymui

Atnaujinta (Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018 13:36)

 

Diskusija "Kuriame palankią šeimai aplinką"

Atnaujinta (Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018 13:35)

 

PALANKAUS MIKROKLIMATO KŪRIMAS DARŽELYJE IR ŠEIMOJE

 

Lapkričio 22 d. Kalvarijos vaikų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko seminaras „Palankaus mikroklimato kūrimas darželyje ir šeimoje“. Lektorė Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ prezidentė Danutė Jakučiūnienė. Seminaro metu kalbėjome apie mikroklimatą darželyje ir šeimoje. Mikroklimatas darželyje tai bendravimas, santykiai tarp pedagogų, tarp vaikų ir pedagogų, tarp pedagogų ir tėvų, tarp tėvų ir vaikų. Vaiko gera savijauta priklauso nuo visų jį supančių žmonių tarpusavio santykių, aplinkos. Dalijomės gerąja darbo patirtimi, iškylančiomis problemomis.

Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018 13:20)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...