Get Adobe Flash player

Išvyka į Kalvarijos socialinės globos namus

Š. m. vasario 12 d. Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ „Kačiukų“ ir „Papūgėlių“ grupių ugdytiniai bei jų auklėtojos N. Brisotaitė, O. Karpavičienė ir muzikos pedagogė I. Jasiulevičienė lankėsi Kalvarijos socialinės globos namuose. Vaikučiai sveikino Kalvarijos socialinės globos namų gyventojus ir darbuotojus artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga ir dovanojo ne tik daineles, šokius ir eiles, bet ir atvirutes bei apyrankes, kurias gamino visą praėjusią savaitę. Šventę lydėjo gera, pakili nuotaika, nuoširdus bendravimas.

Atsidėkodami Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai, vaikučiams dovanojo saldainius ir daugybę aplodismentų bei gražių žodžių.

Auklėtojos

 

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018 12:36)

Skaityti daugiau...

 

Lietuvos šimtmetį pasitinkant

Laukiant Lietuvos 100-ojo gimtadienio, su vaikais Boružėlių grupėje kalbėjomės, gaminom trispalves vėliavėles, ruošėm parodėles, dalyvavom įvairiuose respublikiniuose projektuose, mokėmės dainelių, eilėraščių. Su džiaugsmu laukiame šios šventės. Nuo mažens ugdytiniams ugdome patriotiškumą, pilietiškumą,  plečiame vaikų žinias apie Lietuvą, šalį, gimtąjį miestą.

Lopšelio-darželio „Boružėlių“ grupė bendradarbiauja su Marijampolės Švč. Marijos globos namų gyventojais. Seneliai įgiję gyvenimiškos patirties, švęsdami Vasario 16-ąją, su  džiaugsmu pasidalino su mažaisiais draugais savo rankdarbiais, kurie eksponuojami lopšelio-darželio patalpose. Kiekvienam ugdytiniui padovanojo megztas šlepetes.

Dėkojame seneliams už bendradarbiavimą. Jų geranoriškumas, nuoširdumas suteikė vaikams daug džiaugsmo,  mokė vaikus daryti gerus darbus.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danutė Brilienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 14 Vasaris 2018 16:06)

Skaityti daugiau...

 

Užgavėnių šventė

 

Vasario 13 d. lopšelio-darželio kieme vyko pramoga „Užgavėnės“, kurios metu auklėtojos kartu su vaikais, persirengę įvairiais personažais: čigonais, žydukais, velniais, raganomis, susirinko į kiemą, kur visi linksmai šoko, dainavo, varė žiemą iš kiemo, vyko Lašininio ir Kanapinio kova. Pramogos svarbiausias ir reikšmingiausias momentas – Morės sudeginimas, kuris vaikams suteikė teigiamų ir džiugių emocijų.

Socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 14 Vasaris 2018 16:03)

Skaityti daugiau...

 

PAKLODĖS FUTBOLAS

Sutikdami Lietuvos šimtmetį vis lopšelio-darželio darbuotojai organizuoja įvairius netradicinius renginius.  Vasaris - sveikatingumo mėnuo. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa Brokienė su priešmokyklinio ugdymo grupių vaikais organizavo netradicinį fizinio aktyvumo užsiėmimą „Paklodės futbolą“. Žaidimas vaikams suteikė daug smagių akimirkų. Ugdėme vaikams ištvermę, aktyvumą drąsą. Visi dalyvavę apdovanoti atšvaitais.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 14 Vasaris 2018 16:09)

Skaityti daugiau...

 

100-čio futboliukas

Artėjant Lietuvos šimtmečiui kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis vaikams dovanojo Mažojo futboliuko žaidynes „100-čio futboliukas“, kurias žaidė lopšelio-darželio pedagogai.

Atnaujinta (Trečiadienis, 14 Vasaris 2018 16:01)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...