Get Adobe Flash player

Sveikinimas

Ačiū tau už meilę, už naktis bemieges,
Už švelnumą rankų, šilumą širdies.
Visada tu būsi kaip gražiausias žiedas
Gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties.

Su Motinos diena!


Atnaujinta (Penktadienis, 05 Gegužė 2017 12:26)

 

AŠ BĖGU 2017

Balandžio 7-oji - Pasaulinė sveikatos diena. Šiai dienai paminėti jau ketvirti metai organizuojama akcija „AŠ BĖGU 2017“. Akcijos dalyviai Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ ir Jungėnų skyrius (vaikučiai, jų tėvai, šeimų nariai ir darbuotojai) siekė pajusti bėgimo malonumą kartu. Atlikome apšilimo pratimus pagal kūno kultūros pedagogo paruoštą mankštą, kiekviena grupė vaikų pagal savo amžių įveikė skirtingą distancijos atstumą. Vaikams ši akcija patiko ypač, jie organizatorių paruoštą trasą įveikė keletą kartų.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 13:24)

Skaityti daugiau...

 

SUTINKAM GANDRUS

Kovo 25-oji – gandrų sugrįžimo diena, seniau vadinta Gandro diena arba Gandrinėmis. Šią dieną į vaikų lopšelį - darželį „Žilvitis“ susirinkę vaikai kalbino ir sveikino atskridusius gandrą (auklėtoja Sigita Puzarienė) ir gandrienę (auklėtoja Ligija Bansevičienė). Juos pasitiko varlės (auklėtoja Vilma Ražinskienė, Neringa Brisotaitė, Audronė Pauliukonienė). „Viščiukų“, „Voveriukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikai, pasipuošę varlyčių ir gandriukų karūnomis, laukė sugrįžtančio gandro - ir jis tikrai sugrįžo!

Gandrienė visus pasveikino su linksma ir nuotaikinga švente: - Aš atnešiau jums ant sparnų pavasarį! Gandrai pakvietė vaikus kartu pašokti, padainuoti, pasilinksminti. Susirinko pasidžiaugti atbundančios gamtos stebuklais, kai saulutė savo šiltais spinduliais pažadina žemę, miegantį medį, žolytę, sugrįžtančius paukščius. Vaikai su gandrais šoko ratelius, dainavo, deklamavo eilėraščius, sekė sakmę apie pavasarį, pamėgdžiojo paukščių balsus. Gandrai kvietė vaikus mylėti ir saugoti gamtą. Atsisveikindami gandrai linkėjo: „Būkite visi laimingi ir sveiki, gražaus jums pavasario!" Šventės pabaigoje visų dalyvių laukė malonus siurprizas - gandro vaišės.

Organizatoriai: Ligija Bansevičienė, Neringa Brisotaitė,

Sigita Puzarienė, Vilma Ražinskienė, Audronė Pauliukonienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 13:25)

Skaityti daugiau...

 

Mažųjų žaidynės 2017

Ketvirti metai Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ dalyvauja RIUKKPA (Respublikinės ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos) organizuotose „Lietuvos mažųjų žaidynėse 2017“. Kovo 29 d. I etapas vyko Marijampolės vaikų lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“. Mūsų komanda, kurią sudarė du pedagogai ir 6 vaikai, varžėsi prieš tris Marijampolės miesto lopšelius-darželius. Vaikai atliko paruoštas RIUKKPA užduotis, 5 skirtingas estafetes. I etape užėmėme 2 vietą ir patekome į II etapą. Už dalyvavimą vaikai apdovanoti medaliais, diplomais, nugalėtojų statulėle. Vaikai rungtyniaudami su kitų darželių vaikais įgavo patirties, suteikė daug gerų emocijų, džiugios nuotaikos.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rasa Dulinskienė

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 13:25)

Skaityti daugiau...

 

Pasaulinė vandens diena

Kovo 22-oji – Pasaulinė vandens diena. Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ugdytiniai („Ežiukų“, „Viščiukų“, „Voveriukų“ ir „Papūgėlių“ grupės) šią dieną minėjo dalyvaudami respublikiniame projekte „Sveikatiada“. Vaikučiai smagiai leido laiką klausydamiesi pasakėlės apie lašelio kelionę, dainuodami daineles, atlikdami įdomius eksperimentus su vandeniu, piešdami ir šokdami. Renginio metu buvo skatinamas atsakingas požiūris į vandenį, akcentuota jo svarba gamtai ir žmogui. Šventę nuspalvino pačių įvairiausių, margiausių skėčių paradas, po kurio vaikučiai linksminosi pūsdami muilo burbulus.

Auklėtoja Neringa Brisotaitė

 

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 30 Kovas 2017 12:37)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...