Get Adobe Flash player

Sveikos mitybos diena Jungėnų skyriuje

Junėnų skyriaus vaikai sveikatos priežiūros specialiste A. Černulyte  minėjo sveikos mitybos dieną. Vaikai atpažino vaisius ir daržoves,  žaidė žaidimą valgomas -  nevalgomas, atliko įvairias užduotis.  Dalyvavo vaisių ir daržovių degustacijoje,  apibudino jų spalvą, formą, skonį, reikalingumą, naudą  mūsų organizmui. Visi už aktyvų dalyvavimą buvo apdovanoti riešutėliais.

Sveikatos priežiūros specialistė Alma Černulytė,

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Zinkevičienė

 

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2018 09:41)

Skaityti daugiau...

 

TOLERANCIJOS DIENA DARŽELYJE

 

Lapkričio 16-ąją lopšelyje-darželyje paminėjome TOLERANCIJOS DIENĄ. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – RAKTAS. Visą savaitę grupėse vyko pokalbiai apie toleranciją, vaikai klausėsi istorijos „Buratinas, arba auksinis raktelis“, gamino „Tolerancijos raktus“. Tolerancijos dieną nešini RAKTAIS, visi susirinko į salę, kurioje laukė „Buratinas“, visi kartu pašoko, pažaidė ir pristatė tolerancijos raktus. "Buratinas” padėkojo visiems už pagamintus RAKTUS, išsakytus gražius žodžius, už parodytą dėmesį vienas kitam, kad tolerantiški bus ne tik tą dieną, bet ir kiekvieną dieną.

Socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018 15:11)

Skaityti daugiau...

 

Socialinė ir emocinė vaiko būsena šeimoje ir įstaigoje

Lopšelis-darželis dalyvauja projekte „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“, kurio tikslas – kurti ir palaikyti saugią aplinką mokykloje, sudarant palankias sąlygas mokinių asmenybės ugdymuisi, akademinių pasiekimų gerinimui, mažinant socialinę atskirtį bei sprendžiant iškritimo iš mokyklos problemą. Į projektą įtraukti tėvai. Lapkričio 14 d.  prasidėjo tėvų, pedagogų mokymai „Socialinė ir emocinė vaiko būsena šeimoje ir įstaigoje“. Mokymus vedė psichologė, psichoterapeutė, sertifikuota (LSMU) Mindfulness (Dėmesingo Įsisąmoninimo) mokytoja, mentorystės ekspertė, naudingų įpročių trenerė  E. Talalienė. Įvadiniame mokymų susitikime lektorė supažindino tėvus su Geresnio ryšio su vaiku kūrimu, jausmų supratimu ir valdymu, pozityvia disciplina. Vėlesniuose susitikimuose psichologė padės suprasti,  kodėl kai kurie tėvų naudojami auklėjimo būdai nėra veiksmingi.  Sužinos, kaip tinkamai nustatyti ribas ir taisykles, taikyti draudimus, vietoje bausmių vaiko drausminimui naudoti elgesio pasekmes.

Sekantis susitikimas vyks gruodžio 3 d. 17 val. Kviečiame tėvelius aktyviai prisijungti.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 15 Lapkritis 2018 13:30)

Skaityti daugiau...

 

Rudenėlis

 

Krinta lapas uosio

Krinta lapas klevo

Dėdė Rudenėlis

Žemėn atkeliavo...

(M.Vainilaitis)

,,Kačiukų“, ,,Boružėlių“, ,,Papūgėlių“, ,,Drugelių“, ,,Kačiukų“ grupių bendruomenės džiaugėsi rudeninio derliaus gausa. Visų grupių vaikučiai, padedami tėvelių, auklėtojos, sunešę sodo, daržo ir kitų įvairių rudens gėrybių sumąstė iš jų išdėstyti ,,Rudenėlio“ portretą.

2018 m. spalio 18 d. pagal ekologinį-kūrybinį projektą ,,Vaikai ir gėlės-žemės šypsenėlės“ organizavome pramogą ,,Rudenėlio portretas“. Vaikučiai apžiūrėję vieni kitų suneštą derlių, įminė mįsles apie vaisius, daržoves, rudenį, deklamavo eilėraščius, inscenizavo pagal V. Palčinskaitės kūrinėlius ,,Bulvė kalbina buroką“, ,,Ežys“.

Tarėmės, dėstėm įvairų gamtos užaugintą derlių ir džiaugėmės pavykusiu ,,Rudenėlio“ portretu. Pažaidę, pašokę visi noriai nusifotografavom prie ,,Rudenėlio“.

Kaip rudenėlį įdomu!

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Brilienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 05 Lapkritis 2018 16:01)

Skaityti daugiau...

 

RUDENĖLI, LABAS

 

Gražų, saulėtą spalio 11-osios rytą visa darželio bendruomenė rinkosi į darželio kiemą. Čia, skambant muzikai, visi laukė atvykstančio dėdės rudenėlio. Tačiau visų nuostabai sulaukė ne jo,o Bobų vasaros. Ji pasipuošusi suknelę paskutiniais vasaros žiedais atėjo atsisveikinti su vaikučiais. Dėdė rudenėlis pakvietė Bobų vasarą pašokti, padainuoti kartu, kad jai nebūtų taip liūdna išeiti. Skambant nuotaikingai muzikai, prisilinksminusi Bobų vasara atsisveikino su vaikais. Išeidama ji paragino vaikučius valgyti daug daržovių, vaisių, kad visi būtų sveiki ir nesirgtų. O rudenėlio paprašė būti geram ir saugoti vaikučius nuo vėjo ir lietaus.

Meninio ugdymo pedagogė Ilona Jasiulevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 15 Spalis 2018 12:34)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...