Get Adobe Flash player

Derliaus šventė Jungėnų skyriuje

Saulytei šviečiant ir šildant, Jungėnų  skyriaus vaikučiai derliaus šventę pasitiko kitaip.  Drauge su mamytėmis, Jungėnų bibliotekos darbuotoja, vaikučiai darželio kieme darbavosi grėbdami lapus. Po talkos pasivaišinę darželio kieme mamyčių išvirta arbata ir paruoštais užkandžiais,  vaikai šoko, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles apie rudenėlį. Visi buvo laimingi ir džiaugėsi šia nuostabiai pramoga. Dėkojame aktyvioms mamytėms ir bibliotekos darbuotojai už geranoriškumą ir šiltą bendravimą su vaikais.

Atnaujinta (Pirmadienis, 15 Spalis 2018 13:06)

Skaityti daugiau...

 

RIEDA RATAI RATELIUKAI

2018 m. rugsėjo 21 d. vyko šventė skirta paminėti tarptautinę dieną be automobilio bei Europos judriąją savaitę #BeActive „RIEDA RATAI RATELIUKAI“. Minėdami šią dieną Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ vaikai, pedagogai, tėvai dalyvavo akcijoje „RIEDA RATAI RATELIUKAI“. Visi vaikai, susirinkę darželio teritorijoje žaidimų aikštelėje su savo transporto priemonėmis: paspirtukais, dviratukais, vežimėliais, riedlentėmis, riedučiais atliko jiems paruoštas užduotis. Vaikai važiuodami su savo transporto priemonėmis ratu aplink ugdymo įstaigą turėjo stebėti kelio ženklus, stengtis juos atpažinti ir laikytis kelių eismo taisyklių. Šios akcijos metu siekiama skatinti vaikų fizinį aktyvumą, sudominti netradicine veikla ir supažindinti su ekologiškomis, alternatyviomis automobiliui susisiekimo priemonėmis.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Pirmadienis, 24 Rugsėjis 2018 14:49)

Skaityti daugiau...

 

Mokslo ir žinių dienos šventė

Pasibeldė į langą

Rudenėlio daina.

Atkeliavo darželin

Vėl rugsėjo pirma!

Šypsos saulė nuo ryto,

Kiek akelių šviesių!

Lapų šventei prikrito

Ranką draugui tiesiu ...

Rugsėjo 3 d. 10.00 val. kviečiame visą Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenę į Mokslo ir žinių dienos šventę „Į darželį žengti laikas“


Atnaujinta (Antradienis, 28 Rugpjūtis 2018 15:02)

 

INFORMACIJA TĖVELIAMS

Būkite saugūs prie vandens

Atnaujinta (Trečiadienis, 23 Gegužė 2018 12:37)

 

Projektas "Laimingas vanduo - Lietuvos gyvastis"

Pavasarį ,,Peliukų“ ir ,,Ežiukų“ grupių vaikai kartu su pedagogėmis J. Paltanavičiene, Ž. Bansevičiene, V. Vyšniauskiene, N. Brisotaite ir R.Statkevičiūte, dalyvavo respublikiniame Pakrančių valymo ir dėkingumo Žemei, vandeniui projekte ,,Laimingas vanduo – Lietuvos gyvastis". Projekto dalyviai rinko informaciją apie Šešupės upę, sužinojo upės vardo kilmės atsiradimo istoriją, vandens nauda žmogui ir kaip reikia elgtis gamtoje, kad aplinka taptų daug švaresnė ir sveikesnė.

Vykdėme pažintines ir aplinkos tvarkymo veiklas: lankėmės Kalvarijos kultūros ir poilsio parke, ten tvarkėme Šešupės upės pakrantę, kartu kūrėme padėką vandeniui, tyrinėjome upės vandens kokybę. Veiklos ,,Vandens lašelis“ metu, vaikai įgijo žinių, kam reikalingas vanduo žmogui, gamtai. Sveikatos priežiūros specialistė R. Brokienė, suteikė vaikučiams žinių, apie ekologiją, gamtos tausojimą, šiukšlių rūšiavimą, padėjo suprasti kas yra aplinkos tarša. Projekte patirtus įspūdžius vaikai perteikė savo piešiniuose, kuriuos pristatė kūrybinių darbų parodėlėje, ,,Kur bėga, Šešupė...“.


Auklėtojos Jolita Paltanavičienė, Žaneta Bansevičienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 23 Gegužė 2018 12:29)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...