Get Adobe Flash player

Trikrepšis

Kovo 13 d. Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ priešmokyklinio ugdymo "Ežiukų", "Peliukų", "Kiškučių" grupės dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalyje, Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Trikrepšio festivalio tikslas – perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą. Vaikai atliko kūno kultūros pedagogo Evaldo Grigaičio parengtas trikrepšio užduotis, buvo supažindinti su trikrepšio žaidimo specifika. Trikrepšio žaidimą integruosime į tolimesnę kūno kultūros veiklą.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 13:26)

Skaityti daugiau...

 

"Futboliukas"

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ priešmokyklinio ugdymo „Kiškučių“, „Peliukų“, „Ežiukų“ grupių vaikai žaidė jau tradicija tapusį „Futboliuko“ žaidimą. „Futboliukas“ vyko tris dienas, kad visi jame dalyvaujantys vaikai ir jų tėveliai, o taip pat ir kt. šeimos nariai turėtų galimybę pažaisti. Futboliuko šventė vaikams suteikė daug gerų emocijų, džiugias nuotaikas ir norą judėti, žaisti futbolą.


Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Trečiadienis, 08 Kovas 2017 13:50)

Skaityti daugiau...

 

Mankštiada „Nuspalvinkime žiemą“

Projektas "Sveikatiada" yra pilnas smagių ir originalių veiklų, skatinančių sveiką gyvenimo būdą. Dalyvaujant projekte „Sveikatiada“  sausio mėn. Kalvarijos vaikų lopšelyje-darželyje vyko mankštiada „Nuspalvink žiemą“. „Pelėdžiukų“, „Papūgėlių“, „Boružėlių“, „Kačiukų“, „Viščiukų“ grupių ugdytiniai su auklėtojomis L. Bansevičiene, J. Paltanavičiene, S. Puzariene, V. Vyšniauskiene ir V. Ražinskiene apšilo bendroje mankštelėje. Įveikdami kliūtis važiavo „Linksmuoju traukinuku“. Baltoje sniego pusnyje sūpuodami užmigdė meškutę. Nepabūgę šaltuko ant sniego nupiešėme žuviuką Nemo. Mankštiados renginyje vaikai pasimanštino, pabuvo gryname ore, įgijo daug gerų emocijų, linksmi ir žvalūs sugrįžo į grupes.

Mankštiados dalyviai

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 13:26)

Skaityti daugiau...

 

Vaikai ir gėlės - žemės šypsenėlės

2017 m. sausio 23 d. vyko šventinis renginys madų šou ,,Aš kaip gėlelė“, įgyvendinant ekologinį – kūrybinį projektą ,,Vaikai ir gėlės – žemės šypsenėlės“. Į ,,Papūgėlių“, ,,Boružėlių“, ,,Drugelių“, ,,Kačiukų“, ,,Kiškučių“ pedagoges,  grupių vaikučius, pasipuošusius tėvelių sukurtais kostiumais, nuotaikingais galvos apdangalais, margaspalvėmis sukniomis, susirinko pažiūrėti gausus žiūrovų būrys. Auklėtojos kalbėjo apie tai, kaip nuostabiai mokame džiaugtis savo atradimais, kokios kūrybiškos asmenybės visi esame ir kaip visu tuo smagu pasidalinti su kitais. Jei mus visada sups tokie nuostabūs žiedai, tikrai būsime laimingi, linksmi, sveiki. Nes grožis, gėris skleidžiasi tik tvarkingoje, švarioje, prižiūrimoje aplinkoje. Auklėtoja Odeta pakomentavo kiekvieną mažąjį modeliuką, einantį podiumu.

,,Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti...“ (A. Baltrūnas).

Projekto organizatorės dėkoja ugdytinių tėveliams už kūrybiškumą, iniciatyvumą, idėjas.


Auklėtojos Danutė Brilienė, Regina Buivienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 08 Sausis 2018 13:27)

Skaityti daugiau...

 

Sausio 13-osios minėjimas

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Sausis 2017 13:45)

 
More Articles...