Get Adobe Flash player

Lietuvos mažųjų žaidynės 2018

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – tai projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis tiek sporte, tiek gyvenime. Projektą organizavo RIUKKPA (Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija) ir LTOK (Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas). I etapą lopšelis-darželis organizavo savarankiškai Kalvarijos sporto centre. II etapas vyko Marijampolės Šaltinio pagrindinėje mokykloje kur komandos varžėsi dėl patekimo į finalinį festivalį.

Gegužės 12 d. lopšelio-darželio  „Kačiukų“ grupės komanda dalyvavo Alytaus sporto centre organizuotame „Lietuvos mažųjų žaidynių 2018“ finaliniame festivalyje.

Vaikai rungtyniaudami prieš kitus vaikus įgavo patirties, patyrė daug gerų emocinių, smagiai praleido laiką ir noriai atliko organizatorių sugalvotas užduotis. Visiems vaikams buvo įteikti diplomai, medaliai, nugalėtojų taurė, įvairios dovanėlės. Visi grįžo su džiaugsmu ir gera nuotaika.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Antradienis, 15 Gegužė 2018 09:36)

Skaityti daugiau...

 

Akcija "Darom 2018"

Balandžio 20 dieną visi darželio vaikai kartu su auklėtojomis skubėjo į lauką, nusiteikę aktyviai dalyvauti aplinkos tvarkymo akcijoje „Darom 2018”.  Su gera nuotaika padirbėjome savo darželio teritorijoje, grėbėme, surinkome šakeles ir šiukšles, pasodinome našlaičių. Po darbų visi pasidžiaugėme, kad mūsų darželio bendruomenė stengiasi saugoti ir puošti aplinką.

Socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė

 

Atnaujinta (Trečiadienis, 25 Balandis 2018 09:41)

Skaityti daugiau...

 

"LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2018“

 

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ugdytiniai dalyvavo RIUKKPA (Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija) ir LTOK (Lietuvos tautinis olimpinis komitetas) organizuotame „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“. Projekte dalyvavo 3 mergaitės ir 3 berniukai iš kačiukų grupės ir pedagogai priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vida Liutkevičienė ir kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis.

Balandžio 12 d. Vykome į II etapą kurį organizavo Marijampolės vaikų lopšelis – darželis „Vaivorykštė“. Vaikai atliko paruoštas RIUKKPA ir LTOK užduotis, 5 skirtingas estafetes. Auklėtiniai varžėsi prieš kitus 4 Marijampolės miesto lopšelius – darželius. Ugdytiniai II etape dalyvavo svečio teisėmis, nes pagal organizatorių nuostatus Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ ugdytiniai jau yra patekę į III etapą kuries vyks gegužės 12 d. Alytuje.

Vaikai rungtyniaudami su kitų darželių ugdytiniais įgavo patirties, suteikė daug gerų emocinių, džiugios nuotaikos ir norą judėti. Visi grįžo su džiaugsmu ir gera nuotaika. Asmeniškai kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas simboliškomis dovanėlėmis.

 

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Balandis 2018 12:44)

Skaityti daugiau...

 

AŠ BĖGU -2018

 

Balandžio 9 d. dalyvavome Sveikatinimo akcijoje „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“ skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti masiniame bėgime „Aš bėgu - 2018“ Akcijoje vyksta jau penktus metus iš eilės. Šiais metais akcijoje dalyvavo 140 vaikų, 18 darbuotojų ir 5 tėveliai.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Balandis 2018 12:42)

Skaityti daugiau...

 

INTERAKTYVI PAMOKA „KAI ŽINAI ESI SAUGUS“

 

Balandžio 9 dienos rytą lopšelio-darželio vaikučiai stebėjo nuotaikingą ir interaktyvią tiesioginę nacionalinę saugaus eismo pamoką „Kai žinai, esi saugus“ iš MOKYTOJO susisiekimo ministro Roko Masiulio lūpų. Pamoka iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos buvo transliuojama gyvai Susisiekimo ministerijos „Facebook“ paskyroje.

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Balandis 2018 12:41)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...