Get Adobe Flash player

SVEIKINIMAS

Atnaujinta (Penktadienis, 19 Balandis 2019 12:35)

 

Dantukų priežiūra

Darželyje vaikams suteikiame žinių apie sveikatos ugdymą, asmens higieną, grūdinimąsi. Labai svarbi ir burnos higiena. Balandžio 17 d. lopšelio-darželio „Ežiukų“ grupėje vyko veikla  „Dantukų priežiūra“. Kalvarijos pirminės sveikatos ir priežiūros centro odontologė Aušra Skripkienė kiekvienam vaikučiui padovanojo indelius, dantų šepetėlius ir pastą. Vaikučiai mokėsi kaip taisyklingai „pamylėti“ kiekvieną dantuką ir jį apsaugoti nuo bakterijų, formuojama burnos higienos įprotis.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

 

Atnaujinta (Penktadienis, 19 Balandis 2019 12:31)

Skaityti daugiau...

 

Tėvų dienos „Žaiskime ir mokykimės kartu“

Šeima yra neatskiriama vaiko ugdymo proceso dalis. Organizuojant ugdymo procesą labai svarbu grupės pedagogų ir tėvų pozityvus bendravimas ir bendradarbiavimas. Pedagogės stengiasi išgirsti tėvų lūkesčius ir organizuoti ugdymo procesą lanksčiai, įdomiai ir patraukliai. Tėvai nuolat yra kviečiami įsijungti į vaikų ugdymą: dalyvauja šventėse, renginiuose, gamina bendrus darbelius įvairioms parodoms, tariasi su pedagogais dėl vaikų ugdymo.

Balandžio 8 -18d. organizavome tėvų dienas „Žaiskime ir mokykimės kartu“.  Kvietėme aktyvias mamytes, tėvelius ar senelius ateiti į grupes organizuoti kasdieninę veiklą vaikams, pažaisti, suorganizuoti veiklą, pabūti drauge. Visi aktyviai ruošėsi veiklai, atsinešė įvairių priemonių, galvojo užduočių vaikams.

 

Atnaujinta (Penktadienis, 19 Balandis 2019 07:36)

Skaityti daugiau...

 

Šv. Velykų belaukiant

„Seniai seniai, tolimoje karalystėje gyveno karalius...“, tai ištrauka iš pasakos, kurią pasekė bibliotekininkė Lina Kleizienė Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ Jungėnų skyriaus priešmokyklinės grupės ugdytiniams. Klausydamiesi pasakos, vaikučiai sužinojo, kaip atsirado margutis, o auklėtoja Neringa Brisotaitė paskaitė apie Šv. Velykų papročius ir tradicijas, margučių marginimo būdus bei spalvas. Po to vaikučiai kibo į darbą: vieni spalvino, o kiti iš įvairiausių kruopų, pupelių ir kt. puošė margučius.

Auklėtoja Neringa Brisotaitė

Atnaujinta (Trečiadienis, 17 Balandis 2019 15:43)

Skaityti daugiau...

 

Aš bėgu - 2019

Balandžio 10 d. dalyvavome Sveikatinimo akcijoje „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“ skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti masiniame bėgime „Aš bėgu - 2019“. Akcijos organizatoriai siekia sudominti visas respublikos ikimokyklines įstaigų bendruomenes masiniu bėgimu. Populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje tarp ikimokyklinio ugdymo įstaigų, skatinti domėjimąsi bėgimu. Formuoti teigiamą požiūrį į bėgimą kaip sveikatinimo priemonę ir ugdyti poreikį bėgiojimui drauge su šeima.

Atnaujinta (Trečiadienis, 17 Balandis 2019 15:46)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...