Get Adobe Flash player

MIELI TĖVELIAI

Lopšelyje-darželyje organizuojami mokymai tėvams „Socialinė ir emocinė vaiko būsena šeimoje ir įstaigoje“, kuriuos organizuos psichologė, psichoterapeutė, sertifikuota (LSMU) Mindfulness (Dėmesingo Įsisąmoninimo) mokytoja, mentorystės ekspertė, naudingų įpročių trenerė  E. Talalienė.

Gruodžio 3 d. 17.00 val. kviečiame visus aktyviai dalyvauti mokymuose.

Direktorės pavaduotoja ugdymui

Atnaujinta (Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018 13:36)

 

Diskusija "Kuriame palankią šeimai aplinką"

Atnaujinta (Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018 13:35)

 

PALANKAUS MIKROKLIMATO KŪRIMAS DARŽELYJE IR ŠEIMOJE

 

Lapkričio 22 d. Kalvarijos vaikų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko seminaras „Palankaus mikroklimato kūrimas darželyje ir šeimoje“. Lektorė Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ prezidentė Danutė Jakučiūnienė. Seminaro metu kalbėjome apie mikroklimatą darželyje ir šeimoje. Mikroklimatas darželyje tai bendravimas, santykiai tarp pedagogų, tarp vaikų ir pedagogų, tarp pedagogų ir tėvų, tarp tėvų ir vaikų. Vaiko gera savijauta priklauso nuo visų jį supančių žmonių tarpusavio santykių, aplinkos. Dalijomės gerąja darbo patirtimi, iškylančiomis problemomis.

Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018 13:20)

Skaityti daugiau...

 

Sveikos mitybos diena Jungėnų skyriuje

Junėnų skyriaus vaikai sveikatos priežiūros specialiste A. Černulyte  minėjo sveikos mitybos dieną. Vaikai atpažino vaisius ir daržoves,  žaidė žaidimą valgomas -  nevalgomas, atliko įvairias užduotis.  Dalyvavo vaisių ir daržovių degustacijoje,  apibudino jų spalvą, formą, skonį, reikalingumą, naudą  mūsų organizmui. Visi už aktyvų dalyvavimą buvo apdovanoti riešutėliais.

Sveikatos priežiūros specialistė Alma Černulytė,

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Zinkevičienė

 

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2018 09:41)

Skaityti daugiau...

 

TOLERANCIJOS DIENA DARŽELYJE

 

Lapkričio 16-ąją lopšelyje-darželyje paminėjome TOLERANCIJOS DIENĄ. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – RAKTAS. Visą savaitę grupėse vyko pokalbiai apie toleranciją, vaikai klausėsi istorijos „Buratinas, arba auksinis raktelis“, gamino „Tolerancijos raktus“. Tolerancijos dieną nešini RAKTAIS, visi susirinko į salę, kurioje laukė „Buratinas“, visi kartu pašoko, pažaidė ir pristatė tolerancijos raktus. "Buratinas” padėkojo visiems už pagamintus RAKTUS, išsakytus gražius žodžius, už parodytą dėmesį vienas kitam, kad tolerantiški bus ne tik tą dieną, bet ir kiekvieną dieną.

Socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018 15:11)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...