Get Adobe Flash player

APRENK MEDĮ

Pašnekesiai prie arbatos

Aprenk medį

Dar gruodžio mėnesį advento metu kvietėme vaikučių tėvelius puodeliui arbatos. Kalbėjomės  apie darbus, vaikus, mūsų džiaugsmus ir lūkesčius, pasisekimus ir nesėkmes. Adventas –susikaupimo, ramybės mėnuo. Begeriant arbatą pradėjome akciją „Aprenk medį“. Tikslas- numegzti mezginį ir aprengti medį.  Siekėme, kad kuo daugiau tėvų, šeimos narių, pedagogų, darbuotojų, socialinių partnerių  įsijungtų į bendrą  adventinį darbą. Džiaugiamės, kad akcijoje sudalyvavo 11 tėvų. Mezgė močiutės, promočiutė, sėsės, ir netgi tėtis.  Mums savo mezginį atsiuntė ir Marijampolės Švč. Marijos globos namų gyventojai ir darbuotojai. Vaikučiai atsisveikinę su eglute „aprengė“ medį prie lopšelio-darželio įvažiavimo. Dėkojame visiems už bendrą darbą, pastangas ir skirtą laiką.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 14 Sausis 2019 16:36)

Skaityti daugiau...

 

Paroda

 

Prie Kalėdų eglučių bei dekoracijų parodos jungiasi lopšelio-darželio Jungėnų skyriaus vaikučiai bei jų tėveliai su pedagogėmis. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Mes saulės vaikai“ ugdytiniai eglutės žaisliukus gamino iš druskos tešlos – patys gamino tešlą, ją minkė, formavo žaisliukus, juos kepė ir dažė. Netradicinės Kalėdų eglutės, nykštukai ir kitos dekoracijos padėjo kurti šventinę nuotaiką. Parodos dalyviams dėkojame už išradingumą bei kūrybiškumą ir linkime džiaugsmingų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Auklėtoja Neringa Brisotaitė

Atnaujinta (Penktadienis, 28 Gruodis 2018 11:18)

Skaityti daugiau...

 

Sveikinimas

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 20 Gruodis 2018 11:13)

 

Pašnekesiai prie arbatos

Visus  tėvelius, pedagogus ir kitus norinčius, kviečiame pasikalbėti, pabendrauti, pabūti kartu, pasidalinti savo džiaugsmais ar nerimais prie arbatos puodelio „Pašnekesiai prie arbatos“.

Adventas–ramybės ir susikaupimo laikotarpis. Visi kartu galime aptarti mums rūpimus klausimus, pasidžiaugti gerais darbais, išsakyti savo rūpesčius, ištiesti vienas kitam pagalbos ranką...

Laukiame jūsų gruodžio 10 d. 16-17 val. metodiniame kabinete.

Direktorės pavaduotoja ugdymui


Atnaujinta (Penktadienis, 07 Gruodis 2018 13:25)

 

SPORTO VARŽYBOS „SPORTUOJU SU PASAKŲ HEROJAIS“

 

Gruodžio 3 d. Kalvarijos sporto centre vyko tradicinės Kalvarijos savivaldybės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sporto varžybos „Sportuoju su pasakų herojais“. Jose dalyvavo priešmokyklinukai iš Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“, Jungėnų skyriaus, Sangrūdos gimnazijos, Akmenynų pagrindinės mokyklos, Nemunaičių pagrindinės mokyklos, Kalvarijos gimnazijos ir Jusevičių skyriaus. Varžybas organizuoja Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ įgyvendinant sveikos gyvensenos ugdymo programą „Sveikas ir saugus darželinukas“. Visos komandos prisistatė, susipažino. Draugiški piratai, pakvietė nuotaikingai mankštai ir sportinėms užduotims. Keturiose salose visi dalyviai atliko estafetes. Visi dalyviai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis, o komandos diplomais ir taurėmis.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Antradienis, 04 Gruodis 2018 16:18)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...