Get Adobe Flash player

Sveikiname su Motinos diena!


Ačiū tau už meilę, už naktis bemieges,
Už švelnumą rankų, šilumą širdies.
Visada tu būsi kaip gražiausias žiedas
Gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties.

Visas mamytes, močiutes, promočiutes sveikiname su Motinos diena!

Atnaujinta (Pirmadienis, 04 Gegužė 2015 13:52)

 

Mažasis futboliukas

Balandžio 21 dieną Kalvarijos gimnazijoje įvyko Kalvarijos lopšelio – darželio „Žilvitis“ priešmokyklinių ugdymo grupių ir Kalvarijos gimnazijos 1 klasių  mažojo futboliuko varžybos. Susitikimo tikslas – organizuojant žaidimus, skatinti ir stiprinti draugystę  ir sportinį bendradarbiavimą tarp įstaigų.
Mažųjų sportininkų emocijos ir kovingumas liejosi per kraštus. Kiekvienai komandai už dalyvavimą varžybose buvo įteikti padėkos raštai.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 04 Gegužė 2015 14:06)

Skaityti daugiau...

 

Akcija "Darom 2015"

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 04 Gegužė 2015 14:04)

 

Mažųjų olimpiada

Kovo 15-gegužės 16 d. Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomas projektas „Mažųjų olimpiada“. Šio projekto I etapas mūsų lopšelyje-darželyje vyko balandžio 16 d. tarp „Kačiukų“ ir „Peliukų“ grupių komandų. Olimpiadą atidarė šių grupių sirgaliais sušokdami  ritminį šokį.  Visus estafečių dalyvius pasveikino lopšelio-darželio direktorė ir pavaduotoja ugdymui linkėdamos sėkmės, ištvermės ir atkalumo. Grupių komandos skandavo skanduotes, prisisegė olimpiados emblemas. Varžyboms buvo paruoštos 5 estafetės. Vaikai buvo drąsūs, atkaklūs, greiti. Pranašesnė pasirodė „Peliukų“ komanda. Visiems pedagogams, kurie mokė vaikus, ir vaikams įteiktos padėkos.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 04 Birželis 2015 13:37)

Skaityti daugiau...