Get Adobe Flash player

Futboliukas

ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „MAŽAIS ŽINGSNELIAIS DIDŽIOJO FUTBOLO LINK“

Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ dalyvavo RIUPKA organizuojamame projekte „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“. Šiame projekte dalyvavo priešmokyklinio ugdymo „Kiškučių“ ir „Ežiukų“ grupių vaikai ir pedagogai Vilma Ražinskienė, Rasa Dulinskienė, Renata Dovydaitienė, Evaldas Grigaitis ir Janina Bukevičienė.
Lapkričio 11 d. projekto organizatorių organizuotame seminare projekte dalyvaujantiems treneriams „Darbo su ikimokyklinio amžiaus vaikais metodika“ dalyvavo darželio kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis. Įgytas žinias ir  įgūdžius pedagogas panaudojo organizuojant įvairias veiklas su vaikais.
Lapkričio 18 d. vaikai buvo išvykę į Kalvarijos sporto centrą stebėti mokyklinio amžiaus vaikų treniruotę. Vaikai susipažino su futbolo taisyklėmis, žaidėjais, jų apranga, avalyne, apsaugomis, prizais kuriuos gauna žaidėjai.
Mokydamiesi futbolo žaidimo technikos vaikai vartė knygą „Futbolas išsamus žaidimo vadovas“. "Ežiukų" grupės vaikai su auklėtoja Vilma Ražinskiene aplikavo plastelinu futbolo kamuolį. „Kiškučių" grupės vaikai su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Rasa Dulinskiene piešė futbolo aikštelę.
Gruodžio 12 d. dalyvavome baigiamajame projekto renginyje „Futboliuko Kalėdos“, kuris vyko Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune. Vaikai atliko paruoštas organizatorių užduotis, žaidė futboliuką su kitų šalies miestų vaikų komandomis. Už dalyvavimą visi vaikai apdovanoti asmeniniais prizais. Darželiui įteiktas padėkos raštas, futbolo kamuolys ir kiti prizai.
Įgyvendintas projektas vaikams suteikė daug gerų emocijų, džiugias nuotaikas ir norą judėti, žaisti futbolą.

Kūno kultūros pedagogas Evaldas Grigaitis

Atnaujinta (Penktadienis, 18 Gruodis 2015 14:20)

Skaityti daugiau...

 

Advento rytmetys

Gruodžio ketvirtosios rytą lopšelio-darželio ugdytiniai ir darbuotojai rinkosi į adventinį rytmetį. Skambant kalėdinei muzikai, auklėtojos pasakojo vaikams apie advento papročius ir jo reikšmę. Salės viduryje stovėjo advento vainikas su keturiomis žvakėmis, simbolizuojančiomis keturias advento savaites. Degant žvakelėms, vaikai giedojo kalėdines giesmeles, žaidė žaidimus. Kadangi adventas-gerumo metas, vaikai pasižadėjo būti geri, draugiški, paslaugūs ir mandagūs. Visus savo pasižadėjimus sudėjo į gerumo kraitelę. Renginio pabaigoje visi draugiškai vaišinosi kūčiukais ir linkėjo vieni kitiems gražių, ramių ateinančių švenčių.

Muzikos pedagogė Ilona Jasiulevičienė

Atnaujinta (Penktadienis, 04 Gruodis 2015 14:04)

Skaityti daugiau...

 

Estafečių varžybos

KALVARIJOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ VAIKŲ ESTAFEČIŲ VARŽYBOS

Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis teikia ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vaikams nuo metų iki septynerių. Įgyvendinant ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymų programų turinį sudaromos sąlygos vaikams tenkinti prigimtinį poreikį judėti, patirti judėjimo džiaugsmą. Didelis dėmesys skiriamas vaikų sveikatos saugojimui ir stiprinimui, sveikatos kompetencijai. Lopšelio-darželio tikslas-padėti vaikams ugdyti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, formuoti nuostatas sveikai gyventi, įtvirtinti sveikos gyvensenos įgūdžius.Keletas metų iš eilės tęsiame sveikos gyvensenos programą „Sveikas ir saugus darželinukas“. Šiam tikslui Kalvarijos sporto centre 2015 m. gruodžio 2 d. organizavome savivaldybės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų estafečių varžybas į kurias pakvietėme pedagogus, vaikus, tėvus ir sav. gydytoją Mantą Čėsną. Už dalyvavimą varžybose visi dalyviai buvo apdovanoti  padėkos raštais ir prizais. Visus lydėjo džiaugsmas ir  gera nuotaika.

Direktorė Loreta Krasauskienė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 03 Gruodis 2015 10:20)

Skaityti daugiau...

 

Išvyka į keramikos dirbtuvę "Gandas"

Įgyvendinant projektą „Pripildyk Žilvičio skrynią lietuvių liaudies kultūros lobiais“  vaikučiai aplankė Marijampolės keramikos studiją „Gandas“, susipažino su molio savybėmis. Pamatė kaip iš mažo gabaliuko molio gimsta įvairūs dirbiniai.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Lapkritis 2015 16:10)

Skaityti daugiau...

 

Pyragų diena

Lapkričio 6 d. lopšelio-darželio bendruomenė įsijungė į TV3 televizijos organizuojamą akciją „PYRAGŲ DIENA 2015“.

Vaikučiai, tėvai ir pedagogai vaišinosi pačių keptais pyragais ir aukojo pinigėlius, kuriuos pervesime išsipildymo akcijai.

Dėkojame visiems už skanius pyragus :)

Atnaujinta (Penktadienis, 06 Lapkritis 2015 14:35)

Skaityti daugiau...

 
More Articles...