Get Adobe Flash player

Projektinė veikla

  • Tarptautinė vaiko socialinių įgūdžių ugdymo programa „Zipio draugai“.
  • Vaikų socializacijos programa per mokslo metus „Sveikas-vaikas laimingi visi“.
  • Sveikos gyvensenos ugdymo programa „Sveikas ir saugus darželinukas“.

 

Projektas "Vaiko kelias į gražią kalbą" (2017-2018 m. m.)

 

Suaugęs žmogus turėtų įvertinti ir apgalvoti visus vaikui sakomus žodžius, nes šis trokšta mokytis ir yra meilės kaupėjas.

Š. m lapkričio 28 d. lopšelyje-darželyje vyko tėvelių susirinkimas-pokalbis. „Voveriukų“, „Papūgėlių“ grupių vaikai, auklėtojos ir logopedė dalyvauja tarptautiniame projekte „Vaiko kelias į gražią kalbą“. Projekto tikslas – padėti vaikams (2-4 m) pasiruošti mokyklai, gyvenimui (tai graži kalba, gera sveikata, pozityvi asmenybė).

Logopedė ir grupių auklėtojos pristatė darbus, kuriuos nuveikė nuo pavasario. Pasidžiaugėme geromis emocijomis, kurias patyrėme su vaikais.

Tolimesnis projekto darbas orientuotas į glaudų bendradarbiavimą su tėvais, skiriant užduotis į namus, apmokant tėvus. Susirinkimo metu vyko bendra tėvų ir vaikų kalbos ugdymo pamokėlė, kurią pravedė logopedė. Visi kartu atliko artikuliacinio aparato mankštą, miklino pirštelius ir visi kartu gaminosi mokomąją priemonę.

Su tėveliais sutarėme, kad jie kaip dirba namuose užfiksuos nuotraukėlėse ir taip dalinsis savo gerąja patirtimi su kitais tėveliais.

Logopedė Daiva Vaitkevičienė


Atnaujinta (Ketvirtadienis, 07 Gruodis 2017 11:35)