Get Adobe Flash player

Tėvų dienos „Žaiskime ir mokykimės kartu“

Šeima yra neatskiriama vaiko ugdymo proceso dalis. Organizuojant ugdymo procesą labai svarbu grupės pedagogų ir tėvų pozityvus bendravimas ir bendradarbiavimas. Pedagogės stengiasi išgirsti tėvų lūkesčius ir organizuoti ugdymo procesą lanksčiai, įdomiai ir patraukliai. Tėvai nuolat yra kviečiami įsijungti į vaikų ugdymą: dalyvauja šventėse, renginiuose, gamina bendrus darbelius įvairioms parodoms, tariasi su pedagogais dėl vaikų ugdymo.

Balandžio 8 -18d. organizavome tėvų dienas „Žaiskime ir mokykimės kartu“.  Kvietėme aktyvias mamytes, tėvelius ar senelius ateiti į grupes organizuoti kasdieninę veiklą vaikams, pažaisti, suorganizuoti veiklą, pabūti drauge. Visi aktyviai ruošėsi veiklai, atsinešė įvairių priemonių, galvojo užduočių vaikams.

 

„Viščiukų“ grupėje mamytė Agnė sekė pasakėles.

 

„Ežiukų“ grupėje mamytė Diana  pasakojo apie sveiką mitybą ir švarą,  žaidė žaidimus, formavo sveikos gyvensenos nuostatas, įpročius. Visus  vaikučius apdalino simbolinėmis dovanėlėmis, spalvotomis lipdukų šypsenėlėmis ir balionais.

„Drugelių“ grupės mamytė Gintarė aktyviai sportavo su vaikais.

„Kačiukų“ grupės mamytė Sandra Supažindino su kirpėjos darbu ir papuošė visus vaikučius šukuosenomis.  Vaikai  savo darbelyje- trafarete su veido kontūru perteikė  patirtus įspūdžius  ir piešė šukuosenas.

Senelis Juozas demonstravo įvairius muzikos instrumentus. Kiekvienas vaikas turėjo galimybę paliesti, pagroti visais instrumentais. Didžiąsias džiaugsmas groti  tikru instrumentu ir bendrame grupės „Orkestre“

„Peliukų“ grupėje viešėdama mama kirpėja Sandra puošė vaikus šukuosenomis ir žaidė „Kirpyklą“

Mama Renata Daug emocijų vaikams sukėlė atnešusi į grupę visą maišą pirštininių lėlių. O kokia laimė vaidinti pasaką „Ropė“

„Voveriukų“ grupės mama Jurgita Skaitė pasakėles, jas drauge su vaikučiais piešė žaidė žaidimus.

„Kiškučių“ grupės mama- Marijampolės AVPK Kalvarijos PK darbuotoja pareigūnė Žaneta su kolege  Daiva S. pristatė policijos darbo svarbą, specifiką, supažindino vaikus su specialiosiomis policijos priemonėmis. Visi kartu turėjo smagų laiką darželyje.

„Papūgėlių“ grupėje viešėdamos mamos Rūta ir Agnė sekė, vaidino pasakėles, gamino pavasarines gėlytes, žaidė žaidimus.

„Boružėlių“ grupės mamytė  Inga siekdama atskleisti vaikų kūrybiškumą, vaizduotę ir žinias skyrė vaikams užduotį - nupiešti ir papuošti pasirinktą raidelę.  Sekė pasaką, o vaikai atidžiai įsiklausę turėjo pakelti savo nupieštą raidę.

„Pelėdžiukų“ grupėje mamytė Ineta žaidė Velykinius žaidimus, sekė pasakėlę apie margučius ir gamino su vaikučiais viščiukus-margučius.

Nuoširdžiai dėkojame visiems savanoriams dalyvavusiems vaikų ugdomosiose veiklose.

Tik kartu bendradarbiaudami, nuolat informuodami tėvus apie ugdymo procesą,  jausdami tėvų palaikymą galime sulaukti gerų rezultatų vaikų pasiekimų ir ūgties.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė

Atnaujinta (Penktadienis, 19 Balandis 2019 07:36)